Rally Obedience Nové Zámky

08.09.2023

Bella a Zack nastoupili dne 8.9. na své první závody v Rally obedience. Oba se tomuto sportu věnují jen krátce a proto nastoupili do kategorie RO-0. Oba si vyzkoušeli závodní atmosféru a byli naprosto skvělí. Bella se 62 body získala krásné páté místo, Zack na tom byl ještě lépe a se 71 body se umístil na úžasném třetím místě a domů dovezl medaili. PS: Na druhé místo mu chyběly pouhé 2 vteřiny.

Svých prvních zkoušek Rallye obedience se účastnil i Daario. Nastoupil v začátečnické kategorii ROZ a hned si splnil dvě ze tří postupových zkoušek do další kategorie. První, rozkoukávací, došel ve známce dobrá se 74 body a druhou ve známce velmi dobrá s 82 body. Panička je na svého chlupatého parťáka náležitě pyšná.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v obedience :)